Harmonogram

ZUCHY
ZADANIE PRZEDZLOTOWE– służba w miejscu związanym z upamiętnieniem Powstania Wielkopolskiego, zapalenie Płomienia Stulecia, przywiezienie go do Poznania – to z tych płomieni rozpalone zostanie Ognisko Stulecia. Zgłoszone patrole otrzymują lampiony
Czas Co?
PIĄTEK
17:00-18:30 Rejestracja patroli
18:30-19:30 Kolacja
20:30-21:30 Strefa Biało – Czerwona
SOBOTA
8:00-9:00 Śniadanie
10:00-13:00 GRA MIEJSKA GRUPA NR 1 /PLANSZÓWKI GRUPA NR 2
10:00-13:00 GRA MIEJSKA GRUPA NR 2 / PLANSZÓWKI GRUPA NR 1
13:30-14:00 Obiad
15:00-17:30 Warsztaty samolotowe (Majsterka, zawody samolotowe)
18:00-19:30 Spektakl teatralny
20:00-21:00 Kolacja
21:00-22:00 Czas wolny
NIEDZIELA
8:00-9:00 Śniadanie
8:00-9:00 Spakowanie oznaczonych plecaków patrolu na BUSA
10:00-10:30 Przemarsz
11:15-12:00 Apel, krąg
12:20- 15:00 Odbiór plecaków w Szkole Sportowej al. Niepodległości
13:30 Msza Święta

 

HARCERZE
ZADANIE PRZEDZLOTOWE– służba w miejscu związanym z upamiętnieniem Powstania Wielkopolskiego, zapalenie Płomienia Stulecia, przywiezienie go do Poznania – to z tych płomieni rozpalone zostanie Ognisko Stulecia. Zgłoszone patrole otrzymują lampiony
Czas Co?
PIĄTEK
17:00-18:30 Rejestracja patroli
18:30-19:30 Kolacja
20:30-21:30 Ceremonia otwarcia – uroczyste rozpoczęcie Zlotu, wprowadzenie w tematykę walk powstańczych; krąg
22:00-23:00 Świecznisko
SOBOTA
7:30-8:30 Śniadanie
09:00-12:00 Gra miejska
13:00 – 13:40 Obiad grupa 1
13:00 -14:30 Obiad grupa 2
15:00-17:30 Warsztaty tekturowe I
15:00-17:30 Warsztaty tekturowe II
18:00 – 19:00 Kolacja
20:00- 21:30 Koncert I
20:00- 21:30 Koncert 2
NIEDZIELA
8:00-9:00 Śniadanie
8:00-9:00 Spakowanie oznaczonych plecaków patrolu na BUSA
10:00-10:30 Przemarsz
11:15-12:00 Apel, krąg
12:20- 15:00 Odbiór plecaków w Szkole Sportowej al. Niepodległości
13:30 Msza Święta

 

HARCERZE STARSI
ZADANIE PRZEDZLOTOWE– służba w miejscu związanym z upamiętnieniem Powstania Wielkopolskiego, zapalenie Płomienia Stulecia, przywiezienie go do Poznania – to z tych płomieni rozpalone zostanie Ognisko Stulecia. Zgłoszone patrole otrzymują lampiony
Czas Co?
PIĄTEK
17:00-18:30 Rejestracja patroli
18:30-19:30 Kolacja
20:30-21:30 Ceremonia otwarcia – uroczyste rozpoczęcie Zlotu, wprowadzenie w tematykę walk powstańczych; krąg
22:00-23:00 Świecznisko
SOBOTA
7:30-8:30 Śniadanie
9:00-10:00 Uroczystości na Forcie VII GRUPA NR 1
10:00-13:00 Gra miejska GRUPA NR 1
9:00 – 12:00 Gra miejska GRUPA NR 2
12:30 – 13:00 Uroczystości SKWER GRUPA NR 2
13:30-14:30 Obiad grupa 1
13:45- 14:45 Obiad grupa 2
15:00-17:00 WARSZTATY
18:00-19:00 Kolacja
20:00-21:30 Koncert
NIEDZIELA
8:00-9:00 Śniadanie
8:00-9:00 Spakowanie oznaczonych plecaków patrolu na BUSA
10:00-10:30 Przemarsz
11:15-12:00 Apel, krąg
12:20- 15:00 Odbiór plecaków w Szkole Sportowej al. Niepodległości
13:30 Msza Święta

 

WĘDROWNICY
ZADANIE PRZEDZLOTOWE– służba w miejscu związanym z upamiętnieniem Powstania Wielkopolskiego, zapalenie Płomienia Stulecia, przywiezienie go do Poznania – to z tych płomieni rozpalone zostanie Ognisko Stulecia. Zgłoszone patrole otrzymują lampiony
Czas Co?
PIĄTEK
17:00-18:30 Rejestracja patroli
18:30-19:30 Kolacja
20:30-21:30 Ceremonia otwarcia – uroczyste rozpoczęcie Zlotu, wprowadzenie w tematykę walk powstańczych; krąg
22:00-23:00 Świecznisko
SOBOTA
7:30-8:30 Śniadanie
9:00-10:00 Uroczystości na Forcie VII
11:00 – 13:30 Panele dyskusyjne
14:30-15:30 Obiad
15:00 – 17:00 Warsztaty grupa 1
15:00 – 17:00 Warsztaty grupa 2
15:00 – 17:00 Warsztaty grupa 3
18:00 – 19:00 Kolacja
20:00-21:30 Koncert
NIEDZIELA
8:00-9:00 Śniadanie
8:00-9:00 Spakowanie oznaczonych plecaków patrolu na BUSA
10:00-10:30 Przemarsz
11:15-12:00 Apel, krąg
12:20- 15:00 Odbiór plecaków w Szkole Sportowej al. Niepodelgłości
13:30 Msza Święta

 

SENIORZY
Czas Co?
SOBOTA
9:00-10:00 Uroczystości na Forcie VII
10:30- 11:30 Spotkanie na kawie i ciastku
12:30 Nadanie imienia Skweru Skautów Powstańców Wielkopolskich
Obiad
Spacer przez miasto i uczczenie urodzin Floriana
14:30 Zwiedzanie Muzeum Powstania Wlkp i Wojska Polskiego
17:00 Spotkanie  Domu Poloni na Starym Rynku
NIEDZIELA
10:00-10:30 Przemarsz
11:15-12:00 Apel, krąg
13:30 Msza Święta